• image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Organizacja Przedszkola

Przedszkole jest czynne przez cały rok od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 – 17.30

1. Grupy

W przedszkolu funkcjonuje siedem grupy.

2. Posiłki

Dzieci otrzymują cztery posiłki dziennie:

* śniadanie
* zupę
* drugie danie
* podwieczorek

Naszym dużym atutem jest własna kuchnia i dobre kucharki, które dla każdego "niejadka" znajdą coś, co będzie mu smakowało. W jadłospisie są również potrawy dla alergików i dietetyków. Wiemy, z własnych doświadczeń, że dziecięce brzuszki często potrzebują odpoczynku przy jedzeniu i dlatego oddzielamy zupę od drugiego dania. Przedszkolna kuchnia wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt gastronomiczny, umożliwiający bezpieczne i wartościowe przygotowanie posiłków w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez Rejonową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną.