Nasze przedszkole

ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT W OŁAWIE

ORGANIZUJEMY ZBIÓRKĘ DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W OŁAWIE Zachęcamy do wsparcia i pomocy tych
5 października 2023

Kalendarz zajęć dodatkowych

Przedstawiamy Państwu kalendarz zajęć dodatkowych. W sprawach związanych z danymi zajęciami prosimy
15 września 2023

Wydarzenia na rok 2023-2024

Wydarzenia w Przedszkolu 20232024
15 września 2023

Przedszkole Jelcz-Laskowice dla każdego

Każde dziecko w wieku przedszkolnym, czy jest z niepełnosprawnościami lub w pełni zdrowe, powinno korzystać z usług profesjonalnej placówki edukacyjnej. W oddziale przedszkolnym dziecko zdobywa umiejętności niezbędne do prawidłowego rozwoju. W przypadku dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności, gwarantujemy przygotowanie indywidualnego programu nauczania i stworzenie właściwych, bezpiecznych warunków do edukacji.

Wsparcie pedagogów, logopedów i psychologów

Dzieci z niepełnosprawnościami, dla których jest nasze przedszkole Czernica w naszym ośrodku edukacyjnym mogą korzystać ze wsparcia pedagogów, logopedów i psychologów. Oferujemy także terapię integracji sensorycznej. Rozwój jest możliwy na wielu poziomach, także poprzez uczestniczenie w licznych warsztatach m.in. kulinarnych, artystycznych i psychologicznych.

Pomagamy rozwijać się

Bierzemy zawsze pod uwagę rodzaj niepełnosprawności, z jakim zmaga się Twoje dziecko. Przedszkole dla dzieci z orzeczeniem Jelcz-Laskowice nie dopuszcza możliwości nieprzyjęcia malucha, który chce się rozwijać, uczyć nowych rzeczy i kształtować swój charakter na przyszłość. Możemy zbudować silną, w miarę możliwości niezależną jednostkę, która będzie chciała się uczyć i rozwijać także we własnym zakresie. Pokażemy rodzicom techniki najbardziej skuteczne w przypadku ich dzieci.

Przedszkole przystosowane dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Wielu rodziców obawia się, jak dziecko poradzi sobie bez nich przebywając w naszej placówce w ciągu dnia. Przedszkole dla dzieci z niepełnosprawnościami Jelcz-Laskowice jest w pełni przystosowane, dzieci czują się tu tak dobrze, jak u siebie w domu. Niczego im nie brakuje.